Firma Bogdański Invest Media powstała na bazie wieloletniego doświadczenia nabytego w branży organizacji event”ów oraz obsługi dużych firm działających na Polskim rynku. Nasze działania ukierunkowane są na kompleksową obsługę firm, instytucji oraz innych jednostek działających zarówno na terenie woj. podlaskiego jak i całej Polski.

Fenomenalne lokalizacje.

Sprzedaż reklamy 24/7/12 

Widoczność nawet z góry:)

Nasza oferta

DUŻY FORMAT DUŻY EFEKT

Naszym znakiem rozpoznawczym jest reklama wielkoformatowa. Z uwagi na swój rozmiar w topowych lokalizacjach zapewnia największą liczbę odbiorców – Państwa Klientów. Na naszych formatach wszystko się zmieści.

EKSPOZYCJA, KTÓREJ NIE DA SIĘ NIE ZAUWAŻYĆ

Pracujemy na najlepszych systemach, co zapewnia pełną estetykę i efektywność nośników. Wiemy i rozumiemy jak w dzisiejszych czasach ważna jest efektowność.

TOPOWE LOKALIZACJE

Nasze nośniki znajdują się przy głównych trasach, w miejscach zapewniających najlepszą widoczność zarówno dla ruchu samochodowego jak i pieszego. Widać nas nawet z góry:)

PODŚWIETLONE NOŚNIKI

Każda z naszych ekspozycji posiada oświetlenie. Jest to podstawa naszych lokalizacji. Zapewniamy naszym Klientom widoczność w dzień i w nocy. Z nami reklama sprzedaje się 24/7/12